Jeśli planujesz trochę odświeżenia z tanich płytek kuchennych, jest kilka rzeczy, które można zrobić, aby upewnić się, że skończysz z projektantem wygląd jesteś po. Robiąc trochę przygotowania i planowania zapewni, że wszystko działa gładko i pomoże Ci myśleć o wszystkich szczegółach. Mniej prawdopodobne jest, że zapomnisz o tym w ten sposób, co oznacza, że nie będziesz żył w nieładzie zbyt długo i będziesz miał minimalne zakłócenia w swoim życiu domowym.

Ustaw swój budżet

Zanim zaczniesz, dowiedz się, ile jesteś gotów wydać na odświeżenie kuchni. Z pewnością najdroższym aspektem są same urządzenia kuchenne. Jednak można osiągnąć wygląd projektanta na minimalnym budżecie po prostu wymieniając tylko drzwi. Możesz również utrzymać swoje koszty w dół, decydując się na tanie płytki kuchenne. 

Wybierz swój styl

Kto nie kocha pięknie przemyślanej kuchni? Dzięki sprzętowi AGD, naczyniom i przyborom kuchennym, które są teraz dostępne w bajecznych kolorach, warto zdecydować, co chcesz zachować, a co już zmęczyłeś i chcesz wymienić. Możesz mieć kosztowną gamę jaskrawo kolorowych garnków i patelni, które chcesz zrobić funkcję lub właśnie kupiłeś wspaniałą lodówkę w stylu vintage i chcesz ozdobić w podobnym stylu. Jakikolwiek twój myśli, zaczynać z, dostawać twój pomysłom dla twój nowych dopasowywanie kuchennych płytek na papierze. Myśleć o stylu który ty celujesz dla i tworzyć moodboard kolory i projekty.

Zepsuty do wyboru

Kiedy już zdecydujesz się na swój styl, możesz przejść do ekscytującej części wyboru idealnych płytek, które będą go uzupełniać. Wkrótce zdasz sobie sprawę, że istnieje wiele opcji - płytki kuchenne do ścian i podłóg są dostępne w wielu różnych kolorach, kształtach, rozmiarach i teksturach, więc właśnie tutaj Twoje planowanie naprawdę pomoże. 

Dopasuj swoje akcesoria

Jeśli szukasz nowoczesnego wykończenia o wysokim połysku, pasującego do Twoich super nowoczesnych włoskich naczyń kuchennych, warto zastanowić się nad ceramiczną płytką ścienną Marmara z połyskiem. Albo jasno-szara płytka porcelany Royal, idealna na ściany i podłogi, jeśli Twoje akcesoria są w jasnych kolorach i myślisz o neutralnej podstawie, która je zrównoważy. Z drugiej strony, jaskrawo zabarwione mozaikowe płytki mogą być bardziej w twoim guście i dać twoim ścianom niektóre teksturę zbyt. Wtedy tam są klasyczni Metro płytki które przychodzą w stylowych vintage kolorach tak jak szałwia lub śmietanka i siedzą pięknie w shabby chic kuchni z retro urządzeniami i miedzianymi garnkami i patelniami.