Obejmij ciemną stronę z naszymi designerskimi czarnymi płytkami podłogowymi. Nadadzą każdej kuchni czy łazience wow współczynnik wow, nadając pomieszczeniu stylowy, wyrafinowany wygląd. Czarny jest zawsze w trendzie, więc kiedy inwestujesz w remonty, z którymi będziesz mieszkać przez wiele lat, to dobrze jest iść z kolorem, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Jeśli masz czarną lub ciemną podłogę, najlepiej jest mieć białe lub jasne ściany, które zapewniają olśniewający kontrast i pomagają utrzymać pokój jasny i przyjazny.

Oczywiście, istnieje wiele odcieni czerni do wyboru, od ciemnoszarego do czarnego matowego, więc kiedy wybierasz swoje czarne płytki podłogowe, zawsze upewnij się, że widzisz je przed zakupem, aby upewnić się, że będą one odpowiednie dla Twojego domu. Po prostu skontaktuj się z najbliższym sklepem!

Jeśli chodzi o płytki podłogowe, większe jest lepsze. Biorąc pod uwagę, że kuchnie i łazienki są zazwyczaj małymi pomieszczeniami, większe płytki otworzą przestrzeń i pomogą stworzyć wrażenie przestronności. Małe kafelki będą wyglądać na zagracone i sprawią, że pomieszczenie poczuje się mniejsze.

Wykonane z porcelany, nasze płytki podłogowe są twarde i wytrzymałe, co oznacza, że nie tylko będą służyć przez długi czas, ale także będą wyglądać świetnie przez długie lata!

Nasze designerskie czarne płytki podłogowe

Jeśli jest to lita czerń z matowym wykończeniem, to płytki Black Matt będą idealne do tej pracy. Jako jedne z największych płytek, jakie mamy na stanie magazynowym - o wymiarach 120cm x 60cm - sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądało na większe, a jednocześnie będzie prawdziwym punktem odniesienia.

Jeśli uważasz, że solidny kolor może być zbyt duży, płytki Iron Black oferują wariacje czarnego metalu - więc będą mniej cechą samą w sobie, ale będą idealnie pasować do Twojej kuchni, łazienki, przedpokoju, a nawet salonu.

Można również rozważyć zastosowanie półfabrykatów, które nadają bardziej współczesny wygląd, takich jak Smart Lux Black lub Harley Black. Aby uzyskać coś więcej szczegółów, Akila Black doda Twojej podłodze dodatkowego zainteresowania. I choć jest to jedna z naszych mniejszych płytek, wiele osób uwielbia blask polerowanego kwarcu Starstone Black, który świetnie wygląda w łazience lub jako element wyposażenia dodatkowego, aby dodać trochę pizzy w każdym pomieszczeniu.