Biura domowe

Koronawirus zmienił nasz sposób życia i pracy, a wiele efektów będzie trwałych. Najbardziej uderzające są zmiany w zmianie w kierunku pracy zdalnej, która przyspieszyła podczas blokady i zyskała taką popularność, że wielu pracowników biurowych planuje w przyszłości pracować zdalnie. Rzeczywiście, firma księgowa Deloitte podjęła już decyzję o zamknięciu niektórych swoich biur w całym kraju w celu przeniesienia pracowników do stałej pracy w domu.

Ponieważ więcej z nas spędza część lub wszystkie godziny pracy w domu, stworzenie domowego biura stało się priorytetem w wielu gospodarstwach domowych, czy to przebudowa strychu, przebudowa garażu, zrobienie wolnego pokoju, budowa biura na dole ogrodu, czy też wykorzystanie kabiny z bali, kontenera transportowego lub przyczepy kempingowej.

Gdziekolwiek znajduje się Twoje biuro domowe, będzie ono musiało być praktyczną, profesjonalną przestrzenią, która jednocześnie będzie Cię motywować do bycia produktywnym, pasować do Twojej osobowości i być na tyle imponująca, że będzie widoczna zarówno dla współpracowników jak i klientów w wirtualnych spotkaniach. Twoje dekoracje i meble muszą być uzupełnione o odpowiednią podłogę.

Idealne płytki podłogowe

Kafelkowanie podłogi sprawi, że Twoje biuro domowe będzie wyglądać wspaniale, i będzie to praktyczne rozwiązanie podłogowe, które jest wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Kafelki są szczególnie przydatne, jeśli masz ogrzewanie podłogowe i utrzymasz swoje stopy ładnie i ciepło, niezależnie od tego, czy wolisz nosić biurowe kapcie czy podkładki wokół bosych stóp. Większość naszych płytek podłogowych nadaje się do ogrzewania podłogowego, ale upewnij się, że używasz odpowiedniego kleju - nasz przyjazny personel chętnie Ci pomoże.

Oto niektóre z wielu płytek, które mamy na stanie, a które będą wyglądać fantastycznie w domowym biurze.

  • Efekt drewna - idealny kompromis pomiędzy pięknem drewnianej podłogi a praktycznością płytek porcelanowych. Jeśli chcesz stworzyć przytulną przestrzeń, płytki z efektem drewna są świetne. Wyglądają na wypolerowane płytki, takie jak Vinto Ash lub Vinto Dune, lub płytki z matowym wykończeniem, takie jak Berg Dark lub Berg Light. Jeśli podoba Ci się wygląd starzejącego się parkietu, ale nie możesz sobie pozwolić na wysoką cenę, nasze płytki z Metalic Wood będą wyglądać niesamowicie. A jeśli masz ochotę na bardziej elegancki wygląd, nasze płytki Vintage będą idealne.
  • Przemysłowe - nadanie wnętrzu domowego biura przemysłowego charakteru jest łatwe dzięki odpowiednim płytkom podłogowym. Betonowy wygląd płytek Oneway Steel lub Lacto White nadadzą pomieszczeniu nowoczesny, ostry styl. Alternatywnie, płytki z dodanymi szczegółami jak Gravity Metallic lub City Range dadzą przestrzeń nieco bardziej domowy charakter.
  • Marmur - aby uzyskać wygląd wystawnego biura, potrzebna jest marmurowa podłoga. Za ułamek ceny prawdziwej podłogi marmurowej można osiągnąć ten sam wygląd za pomocą płytek porcelanowych. Wybierz realistyczne wzory w jasnych kolorach, takich jak Palatine, Kairos Blanco lub Patmos, lub ciemniejszy wygląd z Silke Marengo, Padova Azzurro lub Xian-lux Dark.
  • Wzorzyste - użycie wzorzystych płytek, takich jak Derby, Durham i Brighton, nada Twojemu pokojowi ciepły, przyjazny charakter. Wiele lat temu ludzie pracowicie malowali szablonowe wzory bezpośrednio na podłodze i musieli patrzeć, jak ich praca staje się coraz bardziej spuchnięta i wyblakła, gdy ludzie po niej chodzą. Dzięki wzorzystym kafelkom można znacznie łatwiej stworzyć podobny efekt i będzie on trwały i trwały!