Czy możesz mieć to, co najlepsze z obu światów: ciepło pod stopami i stylowe płytki podłogowe? No tak, możesz.

Korzyści z ogrzewania podłogowego
Ogrzewanie podłogowe jest nie tylko niedrogim luksusem, który zdejmuje chłód z Twoich palców, ale również energooszczędnym systemem ogrzewania podłogowego, zmniejszającym koszty ogrzewania. Ciepło promieniujące zmniejsza również wilgotność i cyrkulację powietrza, co oznacza, że w powietrzu jest mniej roztoczy i alergenów.

Ciepło z ogrzewania podłogowego delikatnie promieniuje z poziomu podłogi, ogrzewając równomiernie pomieszczenie, a także stwarza więcej przestrzeni w pomieszczeniu, zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach, poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na duże grzejniki.

Wybór 3 termostatów
Dostępne są 3 rodzaje termostatów, które sterują temperaturą i tworzą komfortowe środowisko.

Możesz kontrolować temperaturę w swoim domu zdalnie za pomocą aplikacji na swoim smartfonie z termostatem WiFi.

Które płytki są najlepsze do ogrzewania podłogowego?
Oczywiście, im grubsza płytka, tym dłużej trwa przenikanie ciepła, choć gdy już osiągnie temperaturę, płytki bardzo dobrze zatrzymują ciepło. A jeśli system ogrzewania podłogowego jest wysokiej jakości i jest prawidłowo zainstalowany, nie powinno być żadnych problemów.

Wyobraźcie sobie ten komfort i ciepło, jakie daje ogrzewanie podłogowe - te tosty palców u stóp! Nigdy więcej nie będziesz musiał prosić o kapcie na Boże Narodzenie. Będziesz szczęśliwy mogąc chodzić boso i bez dywaników, aby w pełni korzystać z ogrzewania podłogowego, a w połączeniu z niektórymi z naszych pięknych płytek podłogowych Twój dom będzie również stylowy.

Chętnie przeprowadzimy Cię przez opcje dotyczące ogrzewania podłogowego w Twoim domu.