Małe łazienki są dość dużo normą w Wielkiej Brytanii (średnia łazienka jest tylko 2,438mm przez 1,829mm , który jest tylko trochę większy niż łóżko king size!), ale te mniej niż hojnie wielkości przestrzenie mogą powodować trochę stresu podczas codziennego życia.

Możesz być rozważa rozszerzenie przestrzeni z remontu lub rozszerzenia, ale jeśli to nie jest opcja, istnieje wiele innych sposobów, aby zmienić swoją przestrzeń, aby uczynić go bardziej funkcjonalne i dostosowane do codziennego życia.

Rekonfiguracja małej przestrzeni może być świetną zabawą, nawet jeśli czasami jest to trochę trudne. Chodzi o to, jak wykorzystać przestrzeń i zapewnić, że pokój jest praktyczny. Od sprytnych pomysłów na przechowywanie po rozwiązywanie zagadek związanych z rozmieszczeniem mebli - istnieje wiele sposobów na pokonanie ograniczeń małej przestrzeni.

IDŹ W STRONĘ MINIMALIZMU

Ta jedna wskazówka przechodzi długą drogę i podczas gdy jest to dobra rada dla każdej łazienki, jest ona szczególnie przydatna dla łazienek, w których nie ma zbyt wiele miejsca. Posiadanie zbyt wielu rzeczy w łazience nie tylko wpływa na przestrzeń wewnętrzną, ale może sprawić, że wyda się ona bardziej zabałaganiona niż jest w rzeczywistości.

Łazienki mogą być magnesami bałaganu, od codziennego użytkowania wraz z dużą ilością ruchu domowego, to nic dziwnego, że łazienki mogą stać się bardzo niechlujne, bardzo szybko. Iść minimalistyczny znaczy tylko przechować rzeczy ty naprawdę potrzebujesz w twój łazience - ten sposób, ty możesz naprawdę robić najwięcej twój magazyn - zapewniać wszystko ty potrzebujesz w łazience ma dom.

Ty mogłeś zaczynać mieć sort przez rzeczy w łazience - być bezwzględny, jeżeli ja no potrzebuje być w tam wtedy znajdować innego miejsce dla ono w domu!

CZERP KORZYŚCI Z DOPASOWANYCH MEBLI

Mówiący o składowaniu, żadny łazienka może iść bez ono i jeżeli ty iść minimalistyczny, then ty z pewnością potrzebujesz gdzieś przechować tamte musieć łazienka produkty i rzeczy. W przestrzeniach, które są odrobinę na małej stronie, znalezienie wystarczającej ilości miejsca do przechowywania (i miejsca, w którym może się ono znaleźć) może wydawać się trochę jak rozwiązywanie zagadki.

Dopasowane i wbudowane meble mogą być świetnym rozwiązaniem dla ciasnych przestrzeni. Ściśle przy ścianie, dopasowane meble mogą pomóc stworzyć schludną i opływową przestrzeń. Liczne kawałki nieporęcznych mebli wolnostojących w małej łazience mogą sprawić, że przestrzeń będzie wyglądać i czuć się mniejsza.

Nasze meble łazienkowe zostały specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić przechowywanie w małych pomieszczeniach - zapewniają dużo miejsca do przechowywania bez naruszania wewnętrznej przestrzeni pomieszczenia.

łazienka

WPUŚĆ ŚWIATŁO

Stworzenie iluzji przestrzeni w małej łazience jest kluczem do otwarcia pomieszczenia i sprawienia, że wyda się ono większe i jaśniejsze.

Duże lustro jest doskonałym pomysłem dla łazienek bez okien, pomagając odpowiednio oświetlić pomieszczenie poprzez odbijanie światła z opraw oświetleniowych. Nawet jeśli masz okno, które pozwala na naturalne światło w pokoju, to nadal warto zainwestować w duże lustro, aby odbijać światło wokół i otworzyć przestrzeń.

Łazienki mogą być trudne do oświetlenia, ponieważ liczne oprawy mogą powodować cienie, więc im więcej światła można zaprosić do przestrzeni, tym jaśniejsza i większa się ona wyda. Warto poznać różne sposoby, aby wystarczająco oświetlić swoją przestrzeń.

Uzyskanie schematu oświetlenia w prawo nie tylko sprawia, że pokój wydaje się bardziej przestronny, ale może również sprawić, że przestrzeń jest znacznie bardziej funkcjonalna poprzez zapewnienie wystarczającej ilości światła tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

ZORGANIZUJ SIĘ

Przyjrzeliśmy się już zagracaniu przestrzeni i minimalistycznemu podejściu do przechowywania, ale warto również poświęcić trochę czasu, aby naprawdę zorganizować różne przedmioty w łazience. Ten proces no jest koniecznie o robić pokój pojawiać się większy, ale raczej dostosowywający i organizujący przestrzeń tak, że rzeczy ty używasz najczęściej są łatwy dosięgać.

Bycie super zorganizowanym co do miejsca przechowywania przedmiotów w łazience może przejść długą drogę do przekształcenia jej w praktyczną przestrzeń do codziennego użytku.

Akcesoria do umywalki to świetna opcja na utrzymanie porządku w strefie umywalki i jednoczesne przechowywanie w pobliżu najczęściej używanych przedmiotów.

Nifty uchwyt na szczoteczkę do zębów schludnie przechowuje twoją szczoteczkę; podobnie kosz do kąpieli lub pod prysznic przechowa szampon, żel pod prysznic, mydła itp. w schludny i uporządkowany sposób, a jednocześnie będzie łatwo dostępny. Jeżeli ty naprawdę chcesz robić daleko z bałaganem szampon butelki, then ten druciany kosz z dozownikami może być dobrym wyborem naprawdę pomagać organizować twój przestrzeń!

DOKONAJ WYMIANY OSZCZĘDZAJĄCEJ MIEJSCE

Ja może także być warty considering wymieniać twój istnieni wyposażenie z specjalnie projektującymi, space save odpowiednikami. Wiszące umywalki i toalety zwiększą powierzchnię przestrzeni, ponieważ brak cokołu zwalnia miejsce na podłodze.

Wąska linia lub narożne umywalki mogą być idealną opcją dla otwarcia pokoju, ponieważ te oszczędzające miejsce oprawy pasują ściśle do pokoju bez negatywnego wpływu na ograniczoną przestrzeń. Zaprojektowana z myślą o małych łazienkach krótka toaleta projekcyjna może pomóc zaoszczędzić miejsce, ponieważ miska ustępowa nie wystaje do pomieszczenia. Możesz również znaleźć jednostki, które zapewnią Ci dodatkowe miejsce, jak również ukryją wszystkie rury.

Kolejnym wielofunkcyjnym, oszczędzającym miejsce elementem jest wanna z prysznicem. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na wannę i prysznic, nie musisz poświęcać jednego lub drugiego - możesz zamontować prysznic nad wanną i uzyskać to, co najlepsze z obu światów.

Duże łazienki są rzadkością, ale małe łazienki mogą czasami czuć się prawie niemożliwe do życia z. Z kilkoma organizacyjnymi hackami, odrobiną designu i kilkoma poprawkami oświetlenia, Twoja mała łazienka będzie wyglądać i czuć się bardziej przestronnie. Mając wszystko we właściwym miejscu nie tylko sprawi, że pokój wydaje się schludny i uporządkowany, ale będzie przyjemnością w użyciu każdego dnia, zbyt!