Wraz z nadejściem wiosny nie ma lepszego momentu, aby zmienić wygląd domu i dodać blasku Twojej łazience.  Często łazienki mogą być ostatnim pomieszczeniem w domu, które można zobaczyć na liście rzeczy do zrobienia. Więc jeśli mieszkasz z łazienką od jakiegoś czasu, prawdopodobnie będziesz miał wiele pomysłów na to, co chciałbyś i jak ma ona wyglądać. Jedno jest pewne. Będziesz chciał, żeby była wyjątkowa. Dzięki ogromnemu wyborowi płytek łazienkowych, farb, apartamentów i akcesoriów, o wiele łatwiej jest dodać blasku swojej łazience, niż myślisz. Oto pięć naszych pomysłów, które pomogą Ci sprawić, by lśniła! 

Światło

Jednym z najprostszych sposobów, aby dodać trochę blasku, jest uczynienie pokoju tak lekkim, jak to możliwe. Można to zrobić wybierając wielodźwiękowe oprawy oświetleniowe, które odbijają światło wokół pokoju, a nie utrzymują go nieruchomo w jednym miejscu. Użycie żarówek LED pomoże, ponieważ dają one bardziej intensywne, jasne światło. Utrzymywanie twoich okien w czystości i przycinanie drzew i krzewów na zewnątrz upewni się, że naturalne światło może zrobić swój sposób w zbyt.

Kolor

Innym sposobem na zmaksymalizowanie efektu światła jest myślenie o kolorach na ścianach. Wybierając kolory, staraj się wybrać jasne i jasne tony, które będą bardziej refleksyjne niż ciemne. Wybiera jedną ścianę jako ścianę fabularną i wtedy projektuje odpoczynek pokój wokoło niego gdy to robi mię czuć jasnego. Idź na matowe wykończenia farbą, ponieważ są one bardziej refleksyjne.

Płytki

Zdecydowane światło i kolor to czas, aby zdecydować się na płytki łazienkowe. Tutaj możesz być tak ekstrawagancki, jak chcesz. Aby uzyskać najlepsze iskrzące wykończenie, wybierz coś w rodzaju polerowanych na wysoki połysk płytek kwarcowych, które nadają się do ścian i podłóg i są dostępne w różnych kolorach, które pasują do twojego projektu. Są one odporne na ścieranie i niskie koszty utrzymania, więc na pewno będą olśniewać Ciebie i Twoją łazienkę! Możesz również rozważyć dodanie koloru z lustrzanymi płytkami mozaikowymi. Te wszechstronne płytki są łatwym sposobem na wprowadzenie odbijającej światło ściany lub obramowania i są dostępne w tak wielu kolorach i rozmiarach, że nie będzie trudno znaleźć idealny, który uzupełni twój styl.

Lustra

Jeśli polerowane płytki kwarcowe lub mozaiki nie zrobią tego za Ciebie, to ściana lustrzana jest doskonałym sposobem na odbicie światła i koloru i będzie miała dodatkowy bonus w postaci powiększenia pomieszczenia. Wybierz jedno duże lustro, które wypełni całą ścianę, a może podświetlane, które wpuści jeszcze więcej światła? Wybierz lustro gwiazdy filmowej z oświetleniem z każdej strony lub stwórz całą ścianę o różnych rozmiarach i kształtach luster, aby zmaksymalizować efekt iskrzenia. Wykończ go lustrzaną szafką łazienkową, aby uzyskać nowoczesny, współczesny wygląd.

Akcesoria

Od błyszczących kubków i dozowników mydła do błyszczących uchwytów na szczoteczki do zębów, będziesz rozpieszczony wyborem, jeśli chodzi o zakup akcesoriów łazienkowych. Wybierając wysoki połysk, chromowane wykończenie kranów i uchwytów drzwi pomoże utrzymać pokój w czystości. A jeśli naprawdę chcesz wypchnąć łódkę, możesz wybrać diamentowy, inkrustowany pierścionek na ręczniki i błyszczące ręczniki kąpielowe!