Wznieś swój wewnętrzny styl z odrobiną dekoracji w stylu retro w tym sezonie. Jeśli szukasz stylu vintage, wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, a my pokażemy Ci, jak stworzyć klimat retro i wprowadzić do Twojego domu modę i trendy z lat 60. i 70.

Złożenie odważnego oświadczenia

Duże projekty i odważne kolory powinny być na szczycie twojej parady przebojów, jeśli chcesz wprowadzić kilka modnych i fajnych funkcji do swojego wystroju domu. Silne kolory które krzyczą zabawa tak jak pomarańcz, zieleń lub żółć mogą używać robić cechowemu ścianom lub ty mogłeś wybierać jeden kawałek meble być widoczny i wyróżniać się. Można też wybrać jeden mebel, który będzie widoczny i wyróżniał się na tle innych. Można też dodać do tego duże kolory, wybierając przyciągające wzrok nowoczesne meble od projektantów takich jak Orla Kiely, które zostały zaprojektowane z myślą o przeszłości i kiwając głową w stronę lat 60-tych. Zajęte wzory, duże projekty i geometryczna grafika świetnie wyglądają z tym rodzajem dekoracji i nie przejmuj się starciami - wykończą wygląd bajecznie! 

Stwórz klasyczny wygląd

Innym doskonałym sposobem na naśladowania stylu minionych lat jest mądry wybór płytek. Dzięki ogromnej gamie oferowanych teraz płytek, łatwo jest uchwycić zabytkowy wygląd przy zakupie płytek w stylu retro. Klasyczna czarno-biała podłoga w szachownicę to wzór, który przez lata wywierał wpływ na domy i nie wykazuje żadnych oznak zatrzymania się teraz! Łatwo jest uzyskać monochromatyczny wygląd szachownicy z czarno-białymi kafelkami podłogowymi lub, jeśli czujesz się kreatywny, możesz obrócić dłońmi przy niektórych pracach związanych z układaniem płytek mozaikowych w celu uzyskania charakterystycznego wzoru. Albo stwórz w swoim salonie ścianę z płytek ceramicznych o wyrazistym wyglądzie dzięki polerowanym płytkom szklanym Ruby Glow Red dla prawdziwego wyglądu lat 70-tych. Metro to najbardziej uniwersalne płytki, z którymi możesz pracować, jeśli chcesz uzyskać nostalgiczny wygląd. Dostępne w ogromnej gamie kolorów, w tym w odcieniach historycznych, takich jak Metro Sage, dodadzą Twojej kuchni lub łazience ponadczasowego, klasycznego wyglądu.

Stwórz wygląd za pomocą mebli

Możesz również dodać charakteru i uroku swojemu domowi dzięki dziwacznym meblom i miękkim meblom. Mogą to być wspaniałe znaleziska z lokalnej sprzedaży butów lub pchlego targu lub pchlego targu i pamiątki po rodzicach i dziadkach. Tak czy inaczej, dodają do autentycznego designu i przynoszą niektóre retro wpływy do twoich pokoi. Nie zapomnij też dodać trochę szalonej sztuki do swoich ścian. Od kolaży pop-artowych po psychodeliczne wzory, jest wiele do wyboru, aby nadać ostateczne wykończenie i zaprosić przeszłość do swojego domu. A jeśli czujesz się kreatywny, możesz namalować swój własny projekt i naprawdę odcisnąć na nim swoje piętno.