Trening twój berbecia używać łazienkę jest znakiem że dorastają, więc przygotowywający obejmować ten nowego rozdział w ich życiu i pokazywać one liny!

Maluchy są znane ze swoich temperamentnych napadów złości, więc wiemy, że wyszkolenie swojego tot do korzystania z łazienki nie jest łatwym wyczynem. Skorzystaj z naszych najważniejszych wskazówek, aby korzystanie z łazienki stało się bezproblemowe.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE NAUKI KORZYSTANIA Z NOCNIKA

Czy Twój maluch jest gotowy na porzucenie pieluch? Pomiędzy 18 a 24 miesiącem życia większość dzieci jest w stanie powiedzieć, kiedy chce się załatwić, więc jest to czas na przyuczenie ich do korzystania z nocnika. Zaczynamy...

Zanim zaczniesz, upewnij się, że Twój maluch jest zaznajomiony z nocnikiem - powiedz mu, co to jest i jak będzie go używał. Może warto wspomnieć, że ich koledzy i koleżanki z zabawy oraz ulubione postacie z książek lub telewizji również korzystają z nocnika, aby wiedziały, że jest to normalna część życia.

Utrzymuje nocnik w ten sam miejscu każdy dzień więc twój berbeć zna dokładnie dokąd znajdować je w nagłym wypadku. Wycieczki toalety w ostatniej chwili są powszechne na wczesnych etapach, więc bądź przygotowany na szalony pęd. Lokalizować nocnik blisko toalety w łazience jest dobrym pomysłem zbyt - Ty mogłeś nawet próbować iść przy ten sam czas.

Wymyśla lub uczy się piosenkę że ty i twój berbeć może śpiewać każdy czas używać nocnik. Ty mogłeś uczyć się drugą piosenkę świętowania zbyt, śpiewać po tym jak skończyli na nocniku. Jeżeli to no pracuje, muzyczny potty który gra melodię gdy twój berbeć siedzi na nim jest inny opcja - Utrzymywać twój berbeć zabawia jest kluczowy.

Koniec z pieluchami! Upewniał się twój berbeć nosi "właściwe spodnie" raczej niż pielucha gdy potty szkolenie. Ty możesz także stawiać twój berbecia jeżeli opłata pozwalać one wybierać ich swój spodnie; Ich ulubieńcy będą ones z dziećmi charakterami na - one no chcą moczyć Peppa Pig lub Strażak Sam.

Najważniejszy, pamięta skupiać się na osiągnięciach zamiast wypadków. To jest duży krok dla Twojego tot, więc daj im całą zachętę, jakiej potrzebują!

PORANNA RUTYNA ŁAZIENKOWA MALUCHA

Ustanów rutynę. Maluchy dostają frustrować jeżeli muszą zatrzymywać playtime iść myć, ale jeżeli ty bierzesz one ten sam łazienka przy ten sam czas każdy dzień, zostać znajomy i kontent z rutyną. Chociaż nie zawsze ewentualny, próbuje trzymać się ten sam rutynę gdy ty jesteś out i wokoło, zbyt.

Jeżeli twój berbeć zazwyczaj budzi się głodny, then zaczynać poranną łazienkową rutynę po śniadaniu. Gdy tylko mają szczęśliwy brzuch, oni będą gotowi odwiedzać łazienkę.

Zawsze upewniał się pokój jest ciepły dosyć rozbierać się i dostawać out wszystko ty potrzebujesz z góry wliczając czystego odziewa nosić po tym.

Ja jest dobrym pomysłem inwestować w ruchomego krok więc twój berbeć może dosięgać krany i ręczniki themselves ale utrzymuje ścisłego oko na one więc no ślizgają się.

kąpiel

SPRAW, BY MYCIE ZĘBÓW MALUCHA STAŁO SIĘ PRZYJEMNOŚCIĄ

Ciągle gonisz swojego malucha po domu, próbując go złapać i wyczyścić mu zęby? Próba utrzymania uwagi malucha przez kilka minut może być trudna, ale są sposoby, by czas mycia zębów stał się zabawą...

Szczoteczki do zębów często przychodzą w fajnych projektach i mogą nawet grać muzykę, więc pozwolić twój berbeć wybierać ich swój. Poza tym, że jest to higieniczne, zmiana szczoteczek do zębów co kilka miesięcy utrzyma ich zainteresowanie.

Jeżeli ty wybierasz kupować muzyczną szczoteczkę do zębów, wtedy śpiewasz podczas gdy ty szczotkujesz lub tworzysz twój swój swój związanego z zębami melodię. Jeżeli twój berbeć zamyka ich usta, zatrzymuje śpiewanie, wtedy zaczynać znowu gdy kontynuuje szczotkowanie. Wkrótce nauczą się utrzymywać ich usta otwarte, aby usłyszeć melodię.

Wyjaśnij swojemu maluchowi, jak ważne jest utrzymanie zębów w czystości. Powinny one zawsze płukać swoją szczoteczkę po użyciu i odkładać ją z powrotem do uchwytu, aby utrzymać ją z dala od zarazków.

RUTYNA CZASU KĄPIELI DLA MALUCHÓW

Staraj się kąpać swoje dziecko o tej samej porze każdego wieczoru - w ten sposób będzie się tego spodziewało tak samo jak mycia zębów.

Zainstaluj poręcz, aby maluch mógł bez problemu wchodzić i wychodzić z wanny. Dziecko może trzymać się poręczy, aby wejść do wanny, a ona pomoże mu wyciągnąć się z niej bez poślizgu.

Wanny, które dłużej utrzymują ciepło są idealne dla maluchów, które lubią spędzać czas w wannie - woda pozostanie cieplejsza na dłużej, podczas gdy one będą się pluskać i bawić. Produkty o niskim poziomie komfortu zostały zaprojektowane z myślą o małych dzieciach lub tych z ograniczoną mobilnością. Ale jeśli twój berbeć woli brać prysznic, próbuje instalować prysznic siedzenie więc może siedzieć bezpiecznie i wygodny podczas gdy ty szorujesz.

Jeśli maluch nie lubi kąpieli, spróbuj włączyć do niej inne zajęcia, które lubi. Spójrz na blog naszego eksperta na ośmiu sposobach brać stres z czasu kąpieli dla pomysłów.

Ty jesteś prawdopodobny widzieć few berbecia uderzenia przed nowymi rutynami zostać sukcesem, ale trzymać z ja i bawić się; Praktyka robi perfect!