Kiedy wprowadzasz się do nowej nieruchomości, nie ma znaczenia, czy poprzedni właściciele zostawili ją w nieskazitelnym stanie, nigdy nie poczujesz, że jest w pełni twoja, dopóki nie wytłoczysz na niej swojej własnej osobowości. Kiedy już się wprowadzisz i będziesz otoczony własnym dobytkiem, to pomoże, ale prawdopodobnie nadal będziesz chciał wprowadzić zmiany, tylko po to, aby Twój dom poczuł się bardziej jak Twój własny.

Najprostszym sposobem na dokonanie zmian, które zmieniają dom jest renowacja ścian, malowanie lub tapetowanie ich w Twoim własnym stylu.

Daj się zainspirować

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czego chcesz, ale będziesz to "wiedział, kiedy to zobaczysz", istnieje wiele stron internetowych, które dostarczą Ci pomysłów i inspiracji dla Twojego nowego projektu. Wnętrza domów i czasopisma zainspirują Cię najnowszymi trendami, lub sprawdź różne strony internetowe pełne pomysłów, wskazówek i zdjęć od właścicieli domów i profesjonalistów. Najlepiej jest zobaczyć, co inni ludzie zrobili, aby jak najlepiej wykorzystać posiadaną przestrzeń, niezależnie od tego, czy jest to mały pokój, pokój o dziwnym kształcie, czy niezręczne zakątki.

Retiling

Jeśli chcesz dokonać dużych zmian w kuchni lub łazience, wymiana płytek jest czymś, co możesz zrobić sam, aby utrzymać koszty na niskim poziomie... co pozwoli Ci pokryć jeszcze więcej ścian i podłóg! Po inspirację zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które nasi dumni klienci przesłali nam ze swojej pracy.

Płytki mogą naprawdę pomóc w stworzeniu "wyglądu", czy to ultranowoczesnego przemysłowego, wiejskiego stylu kuchni, Art Deco, eleganckiego i monochromatycznego, ciepłego, iskrzącego... cokolwiek odzwierciedla Twoją osobowość!

Pomożemy ci zamienić dom w twój dom

Wartość i różnorodność jest naszym hasłem przewodnim, a do wyboru mamy dosłownie setki różnych wzorów, wykończeń i kolorów płytek. Nasze płytki pozyskujemy bezpośrednio od producenta, dzięki czemu możemy zapewnić im zawsze wysoką jakość. A dzięki wycięciu pośrednika, możemy sobie pozwolić na niższe opłaty. 

W naszych sklepach nie tylko sprzedajemy płytki - mamy wszystko, czego będziesz potrzebował, aby samemu wykonać pracę. A ponieważ nasi pracownicy wiedzą wszystko, co trzeba wiedzieć o wszystkich rzeczach związanych z kafelkami i glazurą, po prostu poproś ich o radę. Upewnią się, że masz odpowiednie płytki, klej (jest to szczególnie ważne, jeśli masz ogrzewanie podłogowe) i wszelkie akcesoria, których będziesz potrzebował do wykonania pracy, i będą mogli porozmawiać z Tobą o podstawowych zasadach samodzielnego wykonania tej pracy.